Çağrı Merkezi

444 89 05

MOTO KURYE

normal moto kurye

Standart Moto Kurye Hizmeti

Standart moto kurye hizmeti ekonomik hizmet türüdür. Bu hizmet de personel operasyon tarafından belirlenen rota ve sıralamaya göre dağıtım yapar. Gün içi teslimat uygun olan gönderiler bu hizmete uygundur.

express moto kurye

Express Moto Kurye

Express moto kurye, acil gönderilmesi gereken gönderimleriniz için sunulan hizmet türüdür. Bu hizmet türünde moto kurye acil gönderim olduğu için gönderi sıranız liste başına alınır. Bu sayede 90 dakika gibi kısa bir sürede gönderiniz teslim edilir.

Vip Moto Kurye

Vip Moto Kurye

Vip moto kurye, çok acil gönderiler için çıkartılmış özel bir hizmettir. Siz değerli müşterilerimizin hayati önem taşıyan gönderileriniz için hızlı birşekilde size özel kurye tahsis edilerek gönderinizin yetişmesi için gidilebilecek en hızlı sürede gönderiniz teslim edilir.

Gold Moto
Kurye Tam Zamanında !

Gold Kurye SERVİSLER

Gold kurye sektöre yenilik katmak adına, e-ticaret sitelerine yönelik çözüm ortağı olmak adına, api arayüzü geliştirmiştir. Bu arayüz sayesinde E-ticaret sitenize moto kurye hizmeti sunabilirsiniz. Gelişmiş arayüzde satış yaptığınız anda gold moto kurye operasyon bölümüne kaydınız oluşturulup gerekli işlem 5 dakikadan az bir sürede işleme konulmaktadır. Müşterilerinize websiteniz üzerinden gönderi takibinide otomatik yapmak üzere geliştirilmiş arayüz sayesinde kurye fiyatınıda yine müşterilerinize semt'lere göre gösterebiliyorsunuz. İstanbul içi kurye ile 3-5 saat içinde teslimat garanti vererek müşterilerinize ek seçenekler sunabilirsiniz. Gönderi takibi'nde websiteniz üzerinden kurye'nin GPS konum bilgileri'de paylaşılmaktadır. Bu sayede müşterileriniz sizin siteniz üzerinden kurye'nin nerede olduğuna kadar görebilmektedir. Detaylı bilgiyi Gold Kurye, müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.